Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sonda / Sonde urinare tip Foley 2 cai CH 10, CH 12, CH 14, CH 16, CH 18, CH 20
- Număr anunț
- DA22553613
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI RO12284240)
- Cod CPV
- 33141641-5 · Sonde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.985 RON
- Valoare atribuită
- 2.985 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 10:33
- Termen limită
- 16.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.03.2019 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.985 RON
din 2.985 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro