Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,9% sub estimat
ACUMULATORI NECESARI PENTRU AUTOVEHICULELE, UTILAJELE SI ECHIPAMENTELE DIN DOTAREA DRDP CLUJ
- Număr anunț
- DA22539752
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI RO14936391)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.877 RON
- Valoare atribuită
- 38.715 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 05.03.2019 18:17
- Termen limită
- 12.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.03.2019 14:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38.715 RON
din 39.877 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 1.162 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.