Ofertă refuzată Cumpărare directă

preparate din carne

Număr anunț
DA22530933
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SIRET (CUI 40119079)
Furnizor / câștigător
SUPERSTAR COM SRL (CUI RO5020823)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293,60 RON
Valoare finală
293,60 RON
Data publicării
05.03.2019 09:49
Data finalizării
11.03.2019 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.