Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lapte UHT Helga 3.5% 1 litru telemea Multi Lact vid aripi fara varf Reho punga

Număr anunț
DA22569527
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SÎG (CUI 21403642)
Furnizor / câștigător
COVER PROD COM S.R.L. (CUI RO11562497)
Cod CPV
15510000-6 · Lapte si smantana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140,25 RON
Valoare atribuită
140,25 RON
Data publicării
11.03.2019 10:42
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140,25 RON

din 140,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.