Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAPTE PRAF

Număr anunț
DA22562395
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 23 MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170968)
Furnizor / câștigător
MIR ALICE II SRL (CUI RO3875515)
Cod CPV
15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,12 RON
Valoare atribuită
110,12 RON
Data publicării
08.03.2019 10:21
Termen limită
13.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 16:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,12 RON

din 110,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.