Număr anunț
DA22568658
Autoritate contractantă
UNITATEA DE MANAGEMENT CAPUSU DE CAMPIE (CUI 4323268)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI RO23067689)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19 RON
Valoare atribuită
19 RON
Data publicării
11.03.2019 10:04
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19 RON

din 19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.