Ofertă acceptată Cumpărare directă

biscuiti

Număr anunț
DA22564147
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
MINU COM SRL (CUI RO9242520)
Cod CPV
15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324,70 RON
Valoare atribuită
324,70 RON
Data publicării
08.03.2019 12:00
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324,70 RON

din 324,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.