Ofertă acceptată Cumpărare directă

COZONAC CU NUCA 900gr.

Număr anunț
DA22561479
Autoritate contractantă
GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
Furnizor / câștigător
LUDIMI PRODCOM S.R.L. (CUI RO8075238)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
333,30 RON
Valoare atribuită
333,30 RON
Data publicării
08.03.2019 09:24
Termen limită
13.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

333,30 RON

din 333,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.