Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lampa de iluminat siguranta EXIT

Număr anunț
DA22567517
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CRISTESTI (CUI 24901056)
Furnizor / câștigător
STING SRL (CUI RO13783214)
Cod CPV
31620000-8 · Aparate de semnalizare acustica sau optica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
720 RON
Valoare atribuită
720 RON
Data publicării
11.03.2019 09:13
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

720 RON

din 720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.