Ofertă refuzată
Cumpărare directă
VITAMINA B1 100mg/2ml,VITAMINA B6 ZENTIVA 50mg/2ml ,FRAXIPARINE 3800UI-0.4ML SOL.INJ X 10SER.
- Număr anunț
- DA22554124
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.276,20 RON
- Valoare finală
- 1.276,20 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 10:56
- Data finalizării
- 11.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.