Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE INTRETINERE/REPARATII DRUMURI PIETRUITE

Număr anunț
DA22547459
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Furnizor / câștigător
BONABEER SRL (CUI RO6652623)
Cod CPV
45233160-8 · Drumuri si alte suprafete pietruite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.376 RON
Valoare atribuită
23.376 RON
Data publicării
06.03.2019 13:54
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.376 RON

din 23.376 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.