Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUNGI ALIMENTARE 3 KG

Număr anunț
DA22557373
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
MILIAN PLAST S.R.L. (CUI 39107461)
Cod CPV
18934000-5 · Sacose (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.475 RON
Valoare atribuită
2.475 RON
Data publicării
07.03.2019 13:24
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.475 RON

din 2.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.