Ofertă refuzată Cumpărare directă

achizitie servicii topografie

Număr anunț
DA22543971
Autoritate contractantă
Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
Furnizor / câștigător
TOP-AS 2012 SRL (CUI 29825693)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare finală
7.500 RON
Data publicării
06.03.2019 11:18
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.