Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartușe de toner compatibile și ribon matricială
- Număr anunț
- DA22570984
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN GALATI (CUI 4211485)
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
- Cod CPV
- 30192320-0 · Panglici pentru imprimante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302,50 RON
- Valoare atribuită
- 302,50 RON
- Data publicării
- 11.03.2019 11:38
- Termen limită
- 16.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.03.2019 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
302,50 RON
din 302,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro