Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vacutainer hematologie dop mov K3EDTA 2 ml (tub recoltare) PET Vacutainere
- Număr anunț
- DA22570719
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33194220-4 · Accesorii de transfuzie sanguina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 370 RON
- Valoare atribuită
- 370 RON
- Data publicării
- 11.03.2019 11:27
- Termen limită
- 16.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.03.2019 11:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
370 RON
din 370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro