Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie color A4

Număr anunț
DA22569661
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PROGRAME COMUNITARE IN DOMENIUL EDUCATIEI SI FORMARII PROFESIONALE (CUI 17306250)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197,70 RON
Valoare atribuită
197,70 RON
Data publicării
11.03.2019 10:48
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

197,70 RON

din 197,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.