Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
PACHET MATERIALE CONSTRUCTII
- Număr anunț
- DA22569301
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Zam (CUI 4373967)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 773,76 RON
- Valoare atribuită
- 772,76 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.03.2019 10:30
- Termen limită
- 16.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.03.2019 10:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
772,76 RON
din 773,76 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.