Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cărți de vizită și legitimații de serviciu
- Număr anunț
- DA22564326
- Autoritate contractantă
- Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest (CUI 11354496)
- Furnizor / câștigător
- TIPLOG S.R.L. (CUI RO30862768)
- Cod CPV
- 30199730-6 · Carti de vizita (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.920,66 RON
- Valoare atribuită
- 1.920,66 RON
- Data publicării
- 08.03.2019 12:12
- Termen limită
- 13.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.03.2019 10:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.920,66 RON
din 1.920,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro