Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie panou pluta

Număr anunț
DA22547465
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION BOJOI (CUI 29146170)
Furnizor / câștigător
DIMI SRL (CUI RO14192011)
Cod CPV
30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630 RON
Valoare finală
630 RON
Data publicării
06.03.2019 13:54
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.