Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,4% sub estimat
Hartie copiator luna Martie
- Număr anunț
- DA22543550
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.680 RON
- Valoare atribuită
- 5.316,30 RON 6,4% sub estimat
- Data publicării
- 06.03.2019 10:58
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.03.2019 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.316,30 RON
din 5.680 RON estimat
6,4%
Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 363,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.