Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPRACOPERTA CATALOG PANZA VISINIUTipizate examenSUPRACOPERTA CATALOG PANZA VISINIU

Număr anunț
DA22566174
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PRINCIPELE SERBAN GHICA SI PRINCIPESA ARISTITA GHICA SIHLEA (CUI 22811844)
Furnizor / câștigător
ATEC SRL (CUI RO10310742)
Cod CPV
22400000-4 · Timbre, carnete de cecuri, bancnote, actiuni, materiale publicitare, cataloage si manuale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
659,40 RON
Valoare atribuită
659,40 RON
Data publicării
08.03.2019 15:50
Termen limită
13.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

659,40 RON

din 659,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.