Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Mydocalm 150mg*30cpr.film (TOLPERISONUM)-6612
- Număr anunț
- DA22562262
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33632200-1 · Miorelaxanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235,60 RON
- Valoare finală
- 235,60 RON
- Data publicării
- 08.03.2019 10:14
- Data finalizării
- 11.03.2019 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.