Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1*Digi internet business 150Mbps 260Ron 3*Conect 2 3*9.6 = 28.8Ron Servicii de telefonie mobila 16 R
- Număr anunț
- DA22565108
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.187,60 RON
- Valoare atribuită
- 8.187,60 RON
- Data publicării
- 08.03.2019 13:12
- Termen limită
- 16.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.03.2019 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.187,60 RON
din 8.187,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro