Acasă · Licitații
· Medicamente utilizate in dermatologie si pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BETAHISTINA ATB 24mg / BETAHISTINUM, AREFAM 100mg CAPS. MOI / PROGESTERONUM
- Număr anunț
- DA22574142
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33630000-5 · Medicamente utilizate in dermatologie si pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 405,80 RON
- Valoare atribuită
- 405,80 RON
- Data publicării
- 11.03.2019 13:54
- Termen limită
- 16.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.03.2019 15:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
405,80 RON
din 405,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro