Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie produse pentru sistem de irigat conform referat nr. 6568 si nr. 6569/07.03.2019
- Număr anunț
- DA22574034
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI RO14080611)
- Cod CPV
- 43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.032,27 RON
- Valoare atribuită
- 3.032,27 RON
- Data publicării
- 11.03.2019 13:50
- Termen limită
- 16.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.03.2019 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.032,27 RON
din 3.032,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro