Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus Toner Xerox Compatibil 106R01487 pentru WC 3210 WC 3220 3210 / 3220 - 5000 pagini
- Număr anunț
- DA22567000
- Autoritate contractantă
- COMUNA COMANESTI (CUI 14889001)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72 RON
- Valoare atribuită
- 72 RON
- Data publicării
- 11.03.2019 08:40
- Termen limită
- 16.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.03.2019 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
72 RON
din 72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro