Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop HP 250 G6 cu procesor Intel® Core™ i3-7020U 2.30 GHz, Kaby Lake, 15.6", 4GB, 500GB, Intel® HD

Număr anunț
DA22568104
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.932,76 RON
Valoare atribuită
1.932,76 RON
Data publicării
11.03.2019 09:40
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.932,76 RON

din 1.932,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.