Ofertă acceptată Cumpărare directă

Capsator metalic 40 coli, capse 26/6

Număr anunț
DA22574308
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAŢIONALĂ PENTRU CETĂŢENIE (CUI 26714810)
Furnizor / câștigător
SMART TRADING PREST S.R.L. (CUI RO16124404)
Cod CPV
30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390,40 RON
Valoare atribuită
390,40 RON
Data publicării
11.03.2019 14:01
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 15:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390,40 RON

din 390,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.