Ofertă acceptată Cumpărare directă

KX-HDV130X, telefon IP SIP CU ECRAN SI INCARCATOR 12V/5A

Număr anunț
DA22568922
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
Cod CPV
32550000-3 · Echipament telefonic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
740 RON
Valoare atribuită
820 RON
Data publicării
11.03.2019 10:14
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

820 RON

din 740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.