Ofertă acceptată Cumpărare directă

358 / Film radiologic

Număr anunț
DA22562893
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
PRODENTA SRL ARAD FILIALA ARAD (CUI RO18245860)
Cod CPV
32354000-9 · Filme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.157 RON
Valoare atribuită
3.157 RON
Data publicării
08.03.2019 10:45
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.157 RON

din 3.157 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.