Ofertă refuzată Cumpărare directă

APARAT DE LAMINARE A4 80-125 MICRONI LEITZ ILAM HOME OFFICE

Număr anunț
DA22546946
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SAT HURDUGI (CUI 28342674)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
42932100-9 · Masini de laminare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275 RON
Valoare finală
275 RON
Data publicării
06.03.2019 13:31
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.