Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrari de izolare termica
- Număr anunț
- DA22546564
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA, SAT MAGURA, COMUNA MIHAESTI, JUDETUL VÂLCEA (CUI 29055357)
- Furnizor / câștigător
- BURGAZ SRL (CUI RO18050567)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 417.855,96 RON
- Valoare finală
- 417.855,96 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 13:15
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.