Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE MEDICAMENTE SI SOLUTII PERFUZABILE

Număr anunț
DA22574685
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanță Județean Harghita, Miercurea-Ciuc (CUI 7600215)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33631110-6 · Acid salicilic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
631,39 RON
Valoare atribuită
631,39 RON
Data publicării
11.03.2019 14:20
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

631,39 RON

din 631,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.