- Număr anunț
- DA22573135
- Autoritate contractantă
- COMUNA TOPOLOG (CUI 4508584)
- Furnizor / câștigător
- CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI RO3429369)
- Cod CPV
- 33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22,68 RON
- Valoare atribuită
- 22,68 RON
- Data publicării
- 11.03.2019 13:16
- Termen limită
- 16.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.03.2019 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22,68 RON
din 22,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro