Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE REACTIVI CONFORM OFERTEI

Număr anunț
DA22569202
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.338 RON
Valoare atribuită
2.369,70 RON
Data publicării
11.03.2019 10:25
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.369,70 RON

din 2.338 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.