Ofertă refuzată
Cumpărare directă
glucoza 5% sol perf 500 ml
- Număr anunț
- DA22556489
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO SOCIALA (CUI 16054066)
- Furnizor / câștigător
- FARMACIA DIANA ALEXANDRU SRL (CUI RO2074292)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 767,50 RON
- Valoare finală
- 767,50 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 12:43
- Data finalizării
- 11.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.