Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GREBLA METALICA TIP EVANTAI CU COADA LEMN; GREBLA METALICA LATA SI LUNGA PENTRU FRUNZE CU COADA INCL
- Număr anunț
- DA22562532
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 44511340-0 · Greble (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 279,40 RON
- Valoare atribuită
- 279,40 RON
- Data publicării
- 08.03.2019 10:28
- Termen limită
- 16.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.03.2019 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
279,40 RON
din 279,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro