Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOUSE OPTIC USB +TASTATURA

Număr anunț
DA22573731
Autoritate contractantă
COMUNA ALUNIS (CUI 2843388)
Furnizor / câștigător
DARCOS S.R.L. (CUI RO4214104)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65 RON
Valoare atribuită
65 RON
Data publicării
11.03.2019 13:39
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65 RON

din 65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.