Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BARA FATA CITROEN BERLINGO/AEROTERMA CALDURA VW. PASSAT
- Număr anunț
- DA22570534
- Autoritate contractantă
- UM 01924 (CUI 15984869)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
- Cod CPV
- 42913500-4 · Filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 984 RON
- Valoare atribuită
- 984 RON
- Data publicării
- 11.03.2019 11:20
- Termen limită
- 16.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.03.2019 11:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
984 RON
din 984 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro