Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lanturi isi accesorii prindere

Număr anunț
DA22566547
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
HEXAGON OA SRL (CUI 29010568)
Cod CPV
44317000-5 · Cabluri de legare din fier sau din otel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.244 RON
Valoare atribuită
2.244 RON
Data publicării
11.03.2019 07:36
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.244 RON

din 2.244 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.