Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII LABORATOR APA POTABILA

Număr anunț
DA22567568
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI RO9710087)
Furnizor / câștigător
POPCON S.R.L. (CUI RO12718099)
Cod CPV
45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.731,20 RON
Valoare atribuită
19.731,20 RON
Data publicării
11.03.2019 09:16
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.731,20 RON

din 19.731,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.