Ofertă acceptată Cumpărare directă

REDUCTII - conform oferta

Număr anunț
DA40541716
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI RO1605884)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
44167100-9 · Racorduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
295,37 RON
Valoare atribuită
295,37 RON
Data publicării
03.06.2026 12:39
Termen limită
10.06.2026 17:00
Data finalizării
05.06.2026 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

295,37 RON

din 295,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.