Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extindere sistem de supraveghere video si de achizitionare a sistemului de paza si protectie

Număr anunț
DA22568532
Autoritate contractantă
COMUNA POPESTI (Primaria Comunei Popesti) (CUI 4540399)
Furnizor / câștigător
BUILDING TECHNOLOGY GROUP R SRL (CUI RO32020588)
Cod CPV
35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.671,74 RON
Valoare atribuită
19.671,74 RON
Data publicării
11.03.2019 09:58
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.671,74 RON

din 19.671,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.