Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DEPOAVAZARE - DEMONTARE PRODUSE ILUMINAT ORNAMENTAL FESTIV

Număr anunț
DA22559868
Autoritate contractantă
COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
Furnizor / câștigător
ELECTRO SHOP SRL (CUI 15311714)
Cod CPV
51110000-6 · Servicii de instalare a echipamentului electric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.960 RON
Valoare atribuită
8.960 RON
Data publicării
07.03.2019 15:39
Termen limită
12.03.2019 17:00
Data finalizării
11.03.2019 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.960 RON

din 8.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.