Ofertă acceptată Cumpărare directă

Legume, fructe

Număr anunț
DA22582146
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BISTRITA-NASAUD (CUI 8883551)
Furnizor / câștigător
EXACT COM SRL (CUI RO7216924)
Cod CPV
03221230-7 · Ardei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.142,82 RON
Valoare atribuită
1.170,80 RON
Data publicării
12.03.2019 11:32
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 16:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.170,80 RON

din 1.142,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.