Ofertă acceptată Cumpărare directă

Icre embrionate, pastrav curcubeu

Număr anunț
DA22580057
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
Furnizor / câștigător
CRESCATORIA DE PASTRAV SRL (CUI 27786512)
Cod CPV
03310000-5 · Pesti, crustacee si produse acvatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.600 RON
Valoare atribuită
8.600 RON
Data publicării
12.03.2019 10:08
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.600 RON

din 8.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.