Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LAMAI CASTRAVETI PORTOCALE MERE PATRUN JEL VERDE MARAR VERDE GRAPEFRUIT PRAF DE COPT SARE DE MARE
- Număr anunț
- DA22577633
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI DRAGAN (CUI 29097506)
- Furnizor / câștigător
- DOCLAM SRL (CUI 17871661)
- Cod CPV
- 03222210-8 · Lamai (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.041,77 RON
- Valoare atribuită
- 1.105,56 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 07:21
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.105,56 RON
din 1.041,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro