Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA22567399
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MUNTEANU MURGOCI" BISOCA (CUI 28129642)
Furnizor / câștigător
COM FORTUNA 93 SRL (CUI RO3491220)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
761,40 RON
Valoare atribuită
761,40 RON
Data publicării
11.03.2019 09:07
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

761,40 RON

din 761,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.