Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet rasaduri si flori anuale

Număr anunț
DA22564173
Autoritate contractantă
ORASUL IANCA (CUI 4874631)
Furnizor / câștigător
HORTIGALA SRL (CUI RO17779623)
Cod CPV
03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.144,90 RON
Valoare atribuită
7.144,90 RON
Data publicării
08.03.2019 12:01
Termen limită
13.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.144,90 RON

din 7.144,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.