Ofertă acceptată Cumpărare directă

GPL

Număr anunț
DA22567740
Autoritate contractantă
COMUNA MAIERU (CUI 4512305)
Furnizor / câștigător
FOREST-GOSEN SRL (CUI RO14647954)
Cod CPV
09133000-0 · Gaz petrolier lichefiat (GPL) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,95 RON
Valoare atribuită
133,95 RON
Data publicării
11.03.2019 09:24
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,95 RON

din 133,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.